همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی>درباره ما

دربارهی ما

                       

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. یک شرکت جامع فناوری پیشرفته است. این کارخانه در پایگاه صنعتی منبع نور جدید Foshan Nanhai واقع شده است.

                       

Cawolo یکی از واحدهای عضو است صنعت انرژی هیدروژنی فوشان اتحادیه. کارخانه استاندارد سیستم کیفیت را به شدت اتخاذ می کند، اکثر محصولات گواهینامه CE را گذرانده اند و در همان زمان دارای بسیاری از اختراعات هستند.

                       

Cawolo دارای فناوری اختراع شده اصلی خود است: فناوری تولید هیدروژن جداسازی هیدروژن-اکسیژن با غلظت فوق العاده بالا. در حال حاضر، یک سالن نمایشگاه موزه علم و فناوری هیدروژن با استاندارد بالا ساخته است، متعهد به ساخت و توسعه یک اکوسیستم به اشتراک گذاری سلامت هیدروژن است و فعالانه تحول در صنعت جهانی هیدروژن.

                       

Cawolo بیش از 15 سال متعهد به توسعه فنی و توسعه محصول تجهیزات الکترولیز در زمینه تصفیه آب است و محصولات در داخل و خارج از کشور فروخته می شوند. دو سری از محصولات صنعتی موجود و سری های خانگی محصولات خانگی عبارتند از: مولد آب هیدروژنی، دستگاه آب هیدروژنی، یونیزر آب قلیایی، ماساژور چشم هیدروژنی، دستگاه استنشاق هیدروژن، و غیره

                       

محصولات صنعتی عبارتند از: دستگاه آب هیدروژنی بزرگ (برای آبیاری و پرورش کشاورزی)، دستگاه تصفیه آب، یونیزر آب تجاری، مولد آب هیدروژنی بزرگ، مولد آب الکترولیز شده قلیایی / اسیدی قوی. مولد آب الکترولیز شده


کارخانه ما

bt
bt
bt
bt

گواهی نامه

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt